Rekolekcje Skorzeszyce 2017
Nowy numer! zamów teraz 6059
poniedziałek, 03 sierpień 2015 16:53

Śnił mi się szatan w ruinach kościoła

Napisane przez Siostra Zachariasza
Śnił mi się szatan w ruinach kościoła

Zrozumiałam, że obok mnie znajduje się szatan. Jego obecności, pełnej nienawiści do mnie, nie da się z niczym pomylić. Nawet we śnie.

 

    Jestem osobą konsekrowaną. W zakonie żyję 25 lat. Mniej więcej 10 lat temu miałam sen, który pamiętam do dziś. Znajdowałam się pośrodku kościoła. Świątynia, bez okien, była w tragicznym stanie, a jej ściany mocno zniszczone… Dookoła leżały porozrzucane elementy budowli – jakieś cegły, kamienie… Otaczał mnie straszny bałagan. Uszkodzona była również posadzka. Jej stan przywodził na myśl bombardowanie. Dach został zerwany. W kościele nie było ołtarza ani tabernakulum. Stałam w prezbiterium – mniej więcej na wysokości, na której powinien znajdować się ołtarz – odwrócona tyłem do głównego wejścia. W pewnym momencie zobaczyłam przed sobą jakiś kamień, który przypominał obelisk. Chwyciłam się go. Nagle za moimi plecami pojawiła się kobieta. Nie widziałam jej, ale mimo to wiedziałam, że jest nią młoda dziewczyna. Zapytałam, co tutaj robi. Odpowiedziała, że szuka drogi do domu. Powiedziałam, że pomogę jej. Potem w ruinach kościoła pojawiło się 2 mężczyzn. Stali w okolicach głównego wejścia. Ich również nie widziałam, gdyż cały czas byłam odwrócona do nich tyłem. Zaproponowali pomoc. Odmówiłam. Powiedziałam, że poradzimy sobie same i odnajdziemy drogę do domu. Mimo tego panowie byli mili i uprzejmi. Pozostali w kościele. Po tej rozmowie poczułam silny podmuch wiatru. Po chwili koło siebie zaczęłam odczuwać jakąś dziwną obecność. Wrażenie to z każdą chwilą się nasilało. Zrozumiałam, że stoję koło złego ducha. Podmuchy wiatru nasilały się niczym huragan. Wiedziałam już, że za tym wichrem stoi demon. On chciał, bym odpadła od obelisku.

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 17:11
Tweet

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

W naszej księgarni

 • thumbMaterializacje podczas egzorcyzmów
 • thumbMaterializacje podczas egzorcyzmów
 • thumbRekolekcje "Duchowość Kobiety i Mężczyzny". Prowadzący Ks. prof. Adam Rybicki 
 • thumbWierzysz w potęgę podświadomości i niezwykłe zdolności swojego umysłu?
 • thumbOpowieść o abp. Marku Jędraszewskim
 • thumbWierzysz w potęgę podświadomości i niezwykłe zdolności swojego umysłu?
 • thumbBogato ilustrowana książka poświęcona postaci ks. Dolindo Routolo.
 • thumbWiększości z nas Łucja z Narnii przywodzi na myśl sympatyczną małą dziewczynkę o wielkiej odwadze i czystym sercu. Tak odmalował ją na stronicach swojej najbardziej znanej serii C. S. Lewis. Okazuje się, że miała ona błogosławioną imienniczkę. 
 • thumbAlbum prezentuje wydarzenia związane z objawieniami Matki Bożej w Guadelupe. Krótkie, przystępnie napisane teksty opowiadają o spotkaniach i o misji, jaką Maryja powierzyła pewnemu meksykańskiemu wieśniakowi w XVI w. Objawieniom towarzyszyły cuda, ale niezwykły był też kontekst wydarzeń – to, jak mocno wpisywały się one w wierzenia i przepowiednie znane Indianom od stuleci.
 • thumbW Roku Jubileuszowym związanym z 300-leciem Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej uwaga wielu zwraca się ku miejscu, które jest ważne dla Polaków nie tylko z powodów religijnych, ale także historycznych.

Piszą dla nas

 • psycholog, terapeuta, kierownik Zakładu Psychologii AWF w Warszawie, członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

 • redaktor naczelny
  czasopisma „Królowa
  Różańca Świętego”

 •  

   Politolog, publicysta, ekspert ekonomiczny, prezes Instytutu Globalizacji.

Pierścień Atlantów. Zdradliwa moc amuletów

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions