amulety.jpgjoga.jpgobciazenie.jpgobjawienia.jpgpakty.jpgpulapka.jpgrozmowy.jpgskutki.jpgsztuki.jpguwolnieni.jpg
Nowy numer! zamów teraz
wtorek, 02 wrzesień 2014 14:30

Jezus zwyciężył - Szatan pokonany

Napisał 
Jezus zwyciężył - Szatan pokonany

 

Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie w dniach 6 i 7 czerwca 2014 r. gościło ponad 500 uczestników I Szczecińskiego Forum Charyzmatycznego. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprosiła na to spotkanie członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń katolickich z archidiecezji szczecińsko- -kamieńskiej, a także wszystkich zainteresowanych problematyką zagrożeń duchowych oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Forum poprzedziły głoszone przez Roberta Tekielego katechezy na temat zagrożeń duchowych we współczesnej kulturze oraz jogi, tarota i bioenergoterapii.

Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 wrzesień 2015 09:40
Tweet
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nasze pielgrzymki

Wszystkie numery

W naszej księgarni

 • thumbDowiedz się, jak wyrwać się z duchowego marazmu i doświadczyć prawdziwej radości płynącej z życia z Jezusem jako naszym Panem.
 • thumbNapisane przystępnym językiem wprowadzenie do Mszy Świętej dla każdego katolika.
 • thumbRewelacyjny przewodnik po sztuce wychowania, ukazujący doskonałą alternatywę wobec „bezstresowych” metod wychowawczych.
 • thumbEwangeliczny przewodnik po nowej ewangelizacji
 • thumbNiezwykła książka księdza Roberta Hatera. Polecam tę książkę wszystkim proboszczom. Serce księdza Roberta bije w rytm pulsu współczesnych parafii. Każdy aspekt ewangelizacji oddaje jasnym językiem, dołączając osobiste historie, pytania do dyskusji oraz wiele praktycznych wskazówek na start. Autor nie proponuje tu kolejnych programów czy struktur.
 • thumbNajnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Pismo Święte dla całej rodziny - pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu.
 • thumbKonspekt do samodzielnego i wspólnotowego studium nauki biblijnej (głównie Nowego Testamentu) o Królestwie Bożym i o wspólnocie Kościoła Chrystusowego.
 • thumbWywiad z egzorcystą ks. Włodzimierzem Cyranem prowadzi s. Fides. W rozmowie poruszają temat dzisiejszych zagrożeń duchowych i opętania. Ksiądz egzorcysta udziela rad, jak zapobiegać zniewoleniu i co jest potrzebne na pierwszych krokach ku wolności.
 • thumbNawiedzone miejsca to obszary, gdzie zachodzą zjawiska związane z obecnością bytów duchowych, których działanie przejawia się w formie niewyjaśnionych zjawisk fizycznych, takich jak: przesuwanie lub spadanie przedmiotów, wybuchy pożarów, pojawianie się dymu czy tajemniczych odgłosów
 • thumbCzym jest równowaga ciała i ducha? Czego możemy nauczyć się tylko od sportowców i jak nasz duch reaguje na stan naszego ciała? Czy Jezus był wysportowany? Jak promował zdrowy tryb życia Ten, Który jest w pełni Bogiem i w pełni człowiekiem? Co to wszystko oznacza dla Ciebie w praktyce – w Twoim życiu tu i teraz?

Piszą dla nas

 • kulturoznawca, asystent Ruchu Czystych Serc, autor prezentacji „Odebrać dzieciom niewinność?”

 •  Arcybiskup Filadelfii, pochodzi z plemienia Potawatomi, jest drugim w historii USA rdzennym Amerykaninem, który otrzymał sakrę biskupią.

 • Adiunkt w Zakładzie Wspomagania i Analizy Decyzji, SGH w Warszawie. Specjalizuje się w teorii decyzji i teorii gier

Ankieta
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Zaznacz jedną z odpowiedzi
Niebezpieczna Joga

Już 10 pozycji