amulety.jpgjoga.jpgobciazenie.jpgobjawienia.jpgpakty.jpgpulapka.jpgrozmowy.jpgskutki.jpgsztuki.jpguwolnieni.jpg
Nowy numer! zamów teraz
czwartek, 12 marzec 2015 05:56

PAKTOWAŁEM Z DEMONAMI

Napisane przez  Grzegorz Bacik
PAKTOWAŁEM Z DEMONAMI

 

Z mężczyzną, który poprzez spirytyzm wszedł w kontakt z demonami, r o z m a w i a  G r z e g o r z B a c i k

 

Trafiłeś do nas, do Sekretariatu Ewangelizacji (prowadzony przez Zakon Franciszkanów krakowskiej Prowincji Matki Bożej Anielskiej), bo działo się coś złego. Co Cię do nas sprowadziło?

 

Zacząłem się dziwnie zachowywać, miałem ataki… Sytuacja wyglądała tak, jakbym chorował na epilepsję. Na moment wszystko ustępowało, przez chwilę byłem świadomy, po czym znowu następował atak. Rzucało mną po pokoju. Stawałem się sztywny, leżałem na podłodze jak kłoda, a ciało przemieszczało się po mieszkaniu, uderzając o kanty mebli i twarde powierzchnie. Miałem mnóstwo siniaków i ran, rozbitą głowę. W trakcie ataku wyłem nieswoim głosem i – prawdę mówiąc – nigdy nie pamiętałem wszystkiego, co się działo. Mówiły mi o tym osoby, w obecności których wielokrotnie się to działo.

 

Jak na to reagowałeś? Co sobie myślałeś, kiedy widziałeś, co się z Tobą dzieje?

 

Zacząłem od wizyt u psychiatry, potem u psychologa. Robiłem różne badania.

 

Jaka diagnoza?

 

Wyczerpany fizycznie, ale zdrowy. Brak podstaw do leczenia. Co ciekawe, leki uspokajające wprowadzały mnie  jeszcze większy stan wściekłości i wrogości.

 

I co dalej? Co według Ciebie mogło być przyczyną takiego stanu?

 

Wtedy doszedłem do wniosku, że to duchy zaczynają mi szkodzić.

 

Jakie duchy i dlaczego?

Duchy, które wielokrotnie wywoływałem.

 

Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć?

 

Zabawa zaczęła się w szkole podstawowej, w siódmej klasie. Razem z kolegami wywoływaliśmy duchy różnych osób. Wykorzystywaliśmy do tego specjalną książeczkę, z której czerpaliśmy wskazówki. Później spotykaliśmy się z pewnym człowiekiem. On był medium, mówił, jaki duch przychodzi, i przekazywał nam od niego informacje.

 

Dużo było tych seansów?

 

W ciągu półtora roku było 15, może 18 takich spotkań.

 

Byłeś wtedy bardzo młody, jeszcze niepełnoletni…

 

Tak, ale środowisko, w którym się obracałem, a raczej wychowywałem, było środowiskiem satanistycznym, żyjącym magią i okultyzmem

 

Czy jesteś w stanie powiedzieć, kiedy to wszystko się zaczęło?

 

Pewnie wyda się to zaskakujące, ale według mnie zaczęło się to już w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Narastała we mnie złość powodowana całkowitym brakiem miłości. Postanowiłem powiedzieć Bogu, by zostawił w spokoju mnie i moją duszę, i jednocześnie prosiłem Szatana, by się mną zaopiekował. Wiem, że wiek siedmiu lat niewiele znaczy. Ale ja byłem już tak ukształtowany przez otoczenie, że miałem znaczną świadomość tego, co robię i tego, co mówię. Nie chcę poruszać tematu rodziców, bo to dla mnie bardzo bolesna sprawa i chyba ona jest głównym powodem moich problemów.

Etykiety
Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 17:02
Tweet

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nasze pielgrzymki

Wszystkie numery

W naszej księgarni

 • thumbRóżańce pompejańskie z piękną książeczką
 • thumbSwojeje duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem".
 • thumbSłownik sekt, nowych ruchów religijnych i okultyzmu to prawdopodobnie najbardziej znacząca - wydana w Polsce - publikacja na ten temat na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. 
 • thumbPismo Święta odzwierciedla długie dzieje niezwykłego spotkania Boga z ludźmi, które stanowi fundament naszej wiary. Ma wyraźnie widoczny wymiar historyczny, odsłaniający kolejne etapy dziejów zbawienia.
 • thumbHistoria Krucjat to efekt wielkiej fascynacji brytyjskich uczonych wyprawami krzyżowymi w formie serii ilustrowanych historii. Jednocześnie jest to kompendium wiedzy na ten temat, zawierające szczegółowe mapy, kalendarium wydarzeń, bibliografię i indeks haseł. 
 • thumbZdolność do uwielbienia jest jedną z cech charakteryzujących ludzkość. Jest wypowiadaniem świadectwa uznającego Bożą doskonałość. Radość wywołuje już samo odkrycie, że Boga możemy poznawać.
 • thumbHistoria est magistra vitae... Pisanie historii zakłada żmudne poznawanie, wybieranie, porządkowanie i przedstawianie rozmaitych faktów z bliższej i dalszej przeszłości, co zawsze odbywa się przez pryzmat określonych wartości. (...)
 • thumbCzy jesteście kobietami gotowymi na wszystko? Czy pragniecie, aby Bóg zamieszkał w waszych domach? Czy jesteście gotowe na przełom w życiu osobistym?
 • thumbCzy jesteście kobietami gotowymi na wszystko? Czy problemy w domu lub w pracy są dla was przyczyną frustracji? Czy pragniecie przełomu w życiu duchowym?  
 • thumbMiłosierdzie Boże w duszy mojej

Piszą dla nas

 • historyk sztuki, wykładowca na Politechnice Lubelskiej, rekolekcjonista

 • polski inżynier, nauczyciel akademicki, działacz pro-life, publicysta.

 • Dr Hunter Baker profesor nauk politycznych na Union University w Jackson (Tennessee, USA).

  Autor głośnej książki „The End of Secularism” (2009). Laureat (2011) prestiżowej nagrody Michael Novak Award przyznawanej przez Acton Institute. 

Ankieta
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Zaznacz jedną z odpowiedzi
Pierścień Atlantów. Zdradliwa moc amuletów

Już 10 pozycji