amulety.jpgjoga.jpgobciazenie.jpgobjawienia.jpgpakty.jpgpulapka.jpgrozmowy.jpgskutki.jpgsztuki.jpguwolnieni.jpg
Nowy numer! zamów teraz
środa, 03 czerwiec 2015 00:16

Fundacja Kasisi

Napisał 
Fundacja Kasisi

Polecamy Waszej uwadze Fundację Kasisi, która wspiera dom dziecka w Zambii prowadzony przez Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. Warto pomagać i wspierać dobre inicjatywy!

 

Siostra Mariola: „Kasisi to jest mój dom. Jestem tu szczęśliwa. Życie nauczyło mnie, żeby myśleć o tym co jest dzisiaj, przyszłość można planować, ale najczęściej po to, by usłyszeć śmiech Pana Boga. On wie czego nam potrzeba i o nas dba. Kasisi to miejsce kipiące życiem, choć często to także miejsce cierpienia i trudnych pożegnań z tymi, dla których ziemski czas się kończy. Śmierć dziecka mnie dobija, ale myślę sobie wtedy, że ja nie kocham go bardziej niż Pan Bóg, a ono przechodzi po prostu z moich rąk do Jego”

Etykiety
Tweet
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Najnowsze od Redakcja

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nasze pielgrzymki

Wszystkie numery

W naszej księgarni

  • thumbRóżańce pompejańskie z piękną książeczką
  • thumbSwojeje duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem".
  • thumbSłownik sekt, nowych ruchów religijnych i okultyzmu to prawdopodobnie najbardziej znacząca - wydana w Polsce - publikacja na ten temat na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. 
  • thumbPismo Święta odzwierciedla długie dzieje niezwykłego spotkania Boga z ludźmi, które stanowi fundament naszej wiary. Ma wyraźnie widoczny wymiar historyczny, odsłaniający kolejne etapy dziejów zbawienia.
  • thumbHistoria Krucjat to efekt wielkiej fascynacji brytyjskich uczonych wyprawami krzyżowymi w formie serii ilustrowanych historii. Jednocześnie jest to kompendium wiedzy na ten temat, zawierające szczegółowe mapy, kalendarium wydarzeń, bibliografię i indeks haseł. 
  • thumbZdolność do uwielbienia jest jedną z cech charakteryzujących ludzkość. Jest wypowiadaniem świadectwa uznającego Bożą doskonałość. Radość wywołuje już samo odkrycie, że Boga możemy poznawać.
  • thumbHistoria est magistra vitae... Pisanie historii zakłada żmudne poznawanie, wybieranie, porządkowanie i przedstawianie rozmaitych faktów z bliższej i dalszej przeszłości, co zawsze odbywa się przez pryzmat określonych wartości. (...)
  • thumbCzy jesteście kobietami gotowymi na wszystko? Czy pragniecie, aby Bóg zamieszkał w waszych domach? Czy jesteście gotowe na przełom w życiu osobistym?
  • thumbCzy jesteście kobietami gotowymi na wszystko? Czy problemy w domu lub w pracy są dla was przyczyną frustracji? Czy pragniecie przełomu w życiu duchowym?  
  • thumbMiłosierdzie Boże w duszy mojej

Piszą dla nas

Ankieta
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Zaznacz jedną z odpowiedzi
Pierścień Atlantów. Zdradliwa moc amuletów

Już 10 pozycji