wywolywanie-duchow.jpgrozmowyII.jpgpakty.jpggender.jpgfalszywi-nauczyciele.jpgczegosluchasz.jpgabc_ostateczna 1-page-001.jpgdobra-wola.jpgPost-wybrana-page-001.jpgobciazenie.jpgamulety.jpgars-Moriendi.jpgpulapka.jpgwalka-z-demonami_ostatecznyW.jpgrozmowy.jpgsztuki.jpgopoboznosci.jpgaborcja.jpgmetoda-hellingera.jpgjoga.jpgpycha-zmontowana.jpgskutki.jpguwolnieni.jpganiolowie.jpgobjawienia.jpg
Nowy numer! zamów teraz
poniedziałek, 07 marzec 2016 23:04

Prośba o pomoc

Napisane przez
Prośba o pomoc

Drodzy czytelnicy,

dziecko naszego grafika, który składa dla Was Miesięcznik Egzorcysta potrzebuje pomocy. Będziemy wdzięczni za okazane mu wsparcie. Szczegóły na załączonym zdjęciu. Z serca dziękujemy Redakcja "Miesięcznika Egzorcysta"

Tweet

1 komentarz

 • Link do komentarza iksa czwartek, 14 kwiecień 2016 17:47 napisane przez iksa

  Módlcie się codziennie o jego uzdrowienie do Boga za pośrednictwem Anneliese Michel.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

W naszej księgarni

 • thumbIslam to nie tylko religia. To również system polityczny, posiadający własny zestaw praw zwany szariatem.
 • thumbNaturalne metody zwiększenia odporności dorosłych i dzieci
 • thumbKiedy Bóg tworzył nasze serce, uznał je za tak dobre i tak godne miłości, ze jego kawalątek zatrzymał w niebie. Resztę posłał na ziemię, by cieszyła się Jego darami i na ich podstawie wskazywała nam drogę do Niego, ale też zawsze nam przypominała, że niczego na tym świecie nie możemy kochać całym sercem, bo całego serca nie mamy. 
 • thumbSłynne Maryjne fiat to moment, w którym Najświętsza Maryja wyraziła zgodę na przyjęcie łask Ducha Świętego, stając się tym samym wzorem odwagi w przyjmowaniu Bożych darów. 
 • thumbKolejne cudowne i inspirujące opowieści o św. Ojcu Pio!
 • thumb„Doceńmy czas, wspaniały Boży dar”. Zapis rekolekcji, w których autor porusza temat codziennego życia w nieustannym pośpiechu i stresie. Podpowiada jak organizować swoje obowiązki i wolny czas, aby nie mieć wrażenia, że zmarnowaliśmy kolejny dzień życia. Zachęca również do codziennego rozeznawania duchowego i do zawierzenia swego życia Duchowi Św.
 • thumbW każdej niemal rodzinie kraży opowieść o zmarłym krewnym, który odwiedził kogoś we śnie bądź na jawie. Czasami te odwiedziny są bardziej spektakularne, bo pozostaje po nich jakiś materialny ślad - odcisk dłoni, wypalony znak...
 • thumbSfabularyzowana opowieść o obronie miasta Lwowa przez kilkunastoletnich jego mieszkańców w latach 1918-1919.
 • thumbCzy próbowałeś wyjaśnić komuś swoimi słowami (np. uczniom na katechezie czy synowi przed bierzmowaniem), kim jest Duch Święty i czym różnią się dary, owoce i łaski Ducha?
 • thumbPragniesz zrzucić przygniatający cię ciężar? Poszukujesz nowej energii do życia i do pracy? Potrzebujesz zwolnienia tempa i uciszenia niepokoju? Chcesz cieszyć się życiem? 

Piszą dla nas

Ankieta
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Zaznacz jedną z odpowiedzi
Uwolnieni od złego

Już 25 pozycji