piątek, 23 wrzesień 2016 12:07

Podpisz petycję.

Zachęcamy do składania petycji przeciwko angażowaniu się Teatru Polskiego w promocję "Pride Week" w Poznaniu. 

Podczas „Poznań Pride Week” przygotowanym przez Grupę Stonewall planowane są m.in. warsztaty promujące i nakłaniające do postaw homoseksualnych oraz antyrodzinnych. Teatr Polski, instytucja, której organizatorem jest Miasto Poznań oraz dotowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z pieniędzy podatników, jest jednym z podmiotów wspierających szereg obscenicznych wydarzeń.

Teatr Polski w Poznaniu nie tylko firmuje swoim logiem plakaty promujące „tęczowe” wydarzenia, ale też udostępnia organizatorom swoje sale. Imprezy odbywają się kilkakrotnie w Teatrze Polskim w ramach „Pride Week”, teatr współorganizuje również oficjalne zakończenie wydarzenia. 

Dlaczego Teatr Polski w Poznaniu udostępnia swoją przestrzeń na wydarzenia stowarzyszenia promującego homoseksualizm i firmuje je swoim logiem? Dlaczego udostępnia sale w takich celach zamiast wspierać prawdziwą sztukę?

Zachęcamy wszystkich Państwa, którym zależy aby instytucje kultury w Poznaniu nie stały się tubą propagandową homoseksualizmu, o przyłączenie się do protestu za pośrednictwem strony internetowej: 

http://www.citizengo.org/pl/signit/37210/view

Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions