Rekolekcje ME
Nowy numer! zamów teraz 5554
poniedziałek, 27 marzec 2017 16:10

Wolni od lęku (Rekolekcje 360 sekund)

Napisał
Wolni od lęku (Rekolekcje 360 sekund)

Przedstawiamy siódmy odcinek internetowych rekolekcji wielkopostych przygotowanych przez grupę Profeto. - Stajemy dzisiaj przed Bogiem i chcemy go prosić o uwolnienie od lęku - mówi prowadzący rekolekcje kapłan, o. Remigiusz Recław SJ.

Prowadzący rekolekcje kapłan to jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Jest autorem wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to: "Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać".

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku.

Następna nauka w ramach rekolekcji "360 sekund" będzie dostępna w czwartek.

Tweet

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Jezus na stadionie (niżej)

Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

  • thumbCiemne strony psychoterapii
  • thumbZdarza się, że pacjenci wprowadzani są w stany zależności psychicznej od prowadzących terapię lub nawet w stan zniewolenia duchowego i demonicznego. Dodatkowo za oczywistość i pewnik podaje się teorie, które ledwo mają status hipotezy (nie są udowodnione naukowo). 
  • thumbJaponia to egzotyczny kraj, egzotyczna kultura, egzotyczna historia i … okazuje się, że również, bardzo egzotyczny Kościół Katolicki. Nareszcie istnieje pozycja, która opierając się na źródłach historycznych, głównie tych spisanych w języku japońskim, pokazuje nam tę pasjonującą historię.
  • thumbMotywem przewodnim jest pytanie, czy w dzisiejszym świecie można prowadzić czysty, uczciwy biznes oparty na wartościach i poszanowaniu drugiego człowieka.
  • thumb"Biblia dla dzieci" pozwoli najmłodszym poznać świat Starego i Nowego Testamentu. Napisane przystępnym językiem i przepięknie ilustrowane opowieści przedstawiają najważniejsze wydarzenia biblijne: od stworzenia świata, poprzez historie patriarchów i proroków, wędrówkę Izraelitów do Ziemi Obiecanej, po nauczanie, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa.
  • thumbNajbardziej niezwykłe wizerunki Chrystusa otaczane są nadzwyczajnym kultem wiernych. To klęczącym przed nimi spełniają się modlitewne prośby, a łaski Boże w sposób szczególny spływają na tych, którzy wpatrzeni w Bożego Syna, otwierają przed Nim swoje serca.
  • thumbBycie samurajem to najwyższy zaszczyt, połączony z powinnością poświęcenia całego życia swemu Panu. Ta książka to opowieść o heroizmie najwspanialszych z samurajów, którzy na swego Pana obrali Jezusa Chrystusa.
  • thumbModlitewnik dla wdów i wdowców to bogaty zbiór modlitw oraz rozważań przeznaczony na czas żałoby, dla wszystkich małżonków, którzy pozostają w stanie wdowieństwa lub w przeszłości utracili swych bliskich
  • thumbPójdź ze mną do nieba to przewodnik do małżeńskiego nieba napisany lekkim, przystępnym językiem. Pomoże on odkryć wartość wspólnego życia i rodzicielstwa oraz dar prawdziwej miłości małżeńskiej, będącej odbiciem miłości Boga do człowieka.
  • thumbW stulecie Objawień Fatimskich orędzie Maryi powinno trafić do wszystkich polskich domów, naszych rodzin i naszych serc. 

Piszą dla nas

Ankieta
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Która z naszych książek jest najbardziej interesująca?
Zaznacz jedną z odpowiedzi
Pułapka Bioenergoterapii

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions