Reklama na samej górze strony
Nowy numer! zamów teraz okladka E058 0617
środa, 24 maj 2017 23:59

Zbliża się SacroExpo

Napisał
Fot. fb.com/SacroExpo Fot. fb.com/SacroExpo

Wielkimi krokami zbliża sie XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, znana powszechnie jako SacroExpo. W tym roku odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Kielcach.

Na SacroExpo przybywa około 4,5 tys. zwiedzających, którzy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, wyposażenia kościołów, nowymi technikami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej.

Bogactwo wystawianych tutaj eksponatów nawiązujące również do tradycji, sięga do nowoczesnej sztuki sakralnej. W ubiegłym roku swoją ofertę prezentowało 280 wystawców z 11 krajów z całego świata.

Jest to jedna z największych tego typu imprez w całej Europie.

Aby uzyskać możliwość bezpłatnego wstępu, należy zarejestrować się na stronie organizatorów. Formularz znajduje się pod tym linkiem: http://www.targikielce.pl/pl/xviii-miedzynarodowa-wystawa-budownictwa-i-wyposazenia-kosciolow-sztuki-sakralnej-i-dewocjonaliow-sacroexpo,12375/rejestracja-zwiedzajacych,12377.htm,12375/rejestracja-zwiedzajacych,12377.htm

Podobnie jak wcześniej, na Targach będzie również stanowisko Miesięcznika "Egzorcysta". Serdecznie zapraszamy!

Tweet

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Jezus na stadionie (niżej)

Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

  • thumbKolekcja 12 numerów Miesięcznika Egzorcysta 2016
  • thumbZdrowie i odporność w zasięgu ręki
  • thumbNivaldo – Boży Gwałtownik, który zdobył Królestwo
  • thumbLektura Pisma Świętego, modlitwa i medytacja
  • thumbPolska wielką szansą Kościoła?
  • thumbTen bogato ilustrowany album rozpoczyna serię publikacji o pochodzeniu i znaczeniu popularnych modlitw. Opisuje pochodzenie oraz historię rozwoju i zmian popularnych Godzinek. 
  • thumbPiętnaście rozważań o odkrywaniu Bożego miłosierdzia w czasie modlitwy osobistej, Mszy świętej, przez medytację nad męką Chrystusa oraz wypełniając codzienne obowiązki.
  • thumbŻycie i cuda Ojca Pio można określić jako „cudowne i Boskie wstawiennictwo”.
  • thumbInspirujący wybór papieskich tekstów, w postaci 14-dniowych rekolekcji, przybliża nauczanie papieża Jana Pawła II i skłania do refleksji nad różnymi obszarami życia: istotą i prawdami wiary, powołaniem do życia w rodzinie, społeczności i Kościele oraz kształceniem własnego sumienia. Każdy dzień rekolekcji rozpoczyna się medytacją, która ma na celu stworzyć fundament dla żywego świadectwa. 
  • thumbŚw. Brat Albert, Adam Chmielowski nazywany Ojcem ubogich, porzucił karierę artysty, by zamieszkać z ludźmi najuboższymi i ukazać im utraconą miłość Boga. Założył zgromadzenie, którego celem jest praca wśród ludzi potrzebujących pomocy, często zapomnianych i odrzuconych przez społeczeństwo.

Piszą dla nas

Niebezpieczna Joga

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions