Wydrukuj tę stronę
środa, 24 maj 2017 23:59

Zbliża się SacroExpo

Napisał
Fot. fb.com/SacroExpo Fot. fb.com/SacroExpo

Wielkimi krokami zbliża sie XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, znana powszechnie jako SacroExpo. W tym roku odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Kielcach.

Na SacroExpo przybywa około 4,5 tys. zwiedzających, którzy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, wyposażenia kościołów, nowymi technikami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej.

Bogactwo wystawianych tutaj eksponatów nawiązujące również do tradycji, sięga do nowoczesnej sztuki sakralnej. W ubiegłym roku swoją ofertę prezentowało 280 wystawców z 11 krajów z całego świata.

Jest to jedna z największych tego typu imprez w całej Europie.

Aby uzyskać możliwość bezpłatnego wstępu, należy zarejestrować się na stronie organizatorów. Formularz znajduje się pod tym linkiem: http://www.targikielce.pl/pl/xviii-miedzynarodowa-wystawa-budownictwa-i-wyposazenia-kosciolow-sztuki-sakralnej-i-dewocjonaliow-sacroexpo,12375/rejestracja-zwiedzajacych,12377.htm,12375/rejestracja-zwiedzajacych,12377.htm

Podobnie jak wcześniej, na Targach będzie również stanowisko Miesięcznika "Egzorcysta". Serdecznie zapraszamy!

Tweet
Redakcja

Najnowsze od Redakcja

Artykuły powiązane