Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 15:25

11 dni do rekolekcji. Świadectwo Izy

Napisał
11 dni do rekolekcji. Świadectwo Izy

Już tylko 11 dni zostało do rozpoczęcia rekolekcji z ks. Krzysztofem Kralką. Spotkanie pod hasłem "Rozeznawanie duchowe drogą pełnienia woli Bożej" odbędzie się w Zduńskiej Woli w dniach 16-18 czerwca. Wciąż są wolne miejsca!

Są to kolejne rekolekcje organizowane przez Miesięcznik "Egzorcysta" w Domu Rekolekcyjnym Księdza Orione. Ci, którzy uczestniczyli w poprzednich, przysyłają nam budujące świadectwa ukazujące, jak pomocne w życiu codziennym a także duchowym jest to, co można dowiedzieć się podczas wykładu.

- Okazało się, że Duch Święty po raz kolejny zaprowadził mnie w cudowne miejsce, w którym przeżyłam niezapomniane chwile i które stały się kolejnym ważnym krokiem na drodze mojego nawrócenia - wyznała nam niedawno pani Izabela, która brała udział w majowych rekolekcjach, które prowadził ks. prof. Krzysztof Guzowski.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: (22) 266 80 20 lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona. Zachęcamy, by zarezerwować miejsce oraz zaplanować wyjazd już dzisiaj. Aby przejśc do strony z zapisami oraz wyborem pokoju, kliknij w ten link: http://monumen.pl/kategorie/5105-rekolekcje.html

Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Kralka, pallotyn, ewangelizator i formator ewangelizatorów. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz moderatorem generalnym Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca zrzeszającej w 100 wspólnotach przeszło 8000 osób. Prowadzi wieczory uwielbienia oraz modlitwy o uzdrowienie. Napisał też kilkanaście książek.

Plakat w wersji pdf: http://miesiecznikegzorcysta.pl/images/pdf/plakat-ks-kralka.pdf

Tweet
Redakcja

Najnowsze od Redakcja

Artykuły powiązane