Rekolekcje ME
Nowy numer! zamów teraz 59okladka E058 0617
poniedziałek, 03 lipiec 2017 14:23

Rekolekcje Ognia w Ostrołęce. Kolejne spotkanie z o. Bashoborą

Napisał
Rekolekcje Ognia w Ostrołęce. Kolejne spotkanie z o. Bashoborą

11 sierpnia w Ostrołęce odbędą się Rekolekcje Ognia organizowane przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka. Poprowadzi je o. John Bashobora, który niedawno prowadził spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

– Korzyści duchowe, jakie spodziewamy się, że odniosą uczestnicy Rekolekcji Ognia płyną wprost z darów Ducha Świętego, opisanych w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Warto zauważyć, że dary Ducha Świętego, które stanowią fundament sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej - są w pewien sposób tożsame z darami o które proszą uzależnieni, ich rodziny oraz bliscy – tłumaczą organizatorzy. – Będziemy więc modlić się o to, aby uczestnicy naszych rekolekcji doznali w sobie odnowienia takich darów Ducha Świętego jak: mądrość, rozum, umiejętność, pobożność, męstwo, dar rady, bojaźń boża. Wszystko po to, aby tu na ziemi godzili się z tym czego nie mogą zmienić, mieli odwagę aby zmieniać to co mogą zmienić i cieszyli się darem mądrości, aby odróżniać jedno od drugiego – dodają.

Tematem rekolekcji będzie "Wyzwalanie człowieka z uzależnień i nałogów". Spotkanie będzie trwać w dniach 11-13 sierpnia na Hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie organizatorów pod tym linkiem: http://rekolekcjeognia.pl/

Rekolekcje Ognia 2017 kopia

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 lipiec 2017 19:05
Tweet

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

 • thumbKsiążka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2018 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. 
 • thumbKsiążka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2018 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. 
 • thumbNajnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Pismo Święte dla całej rodziny - pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu.
 • thumbGilberto Borghi w interesujący sposób wprowadza czytelnika w świat nastolatków. Książka jest doskonałym drogowskazem dla rodziców, wychowawców i osób pracujących z młodzieżą. Także młodzi znajdą tu podpowiedzi, jak odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości.
 • thumbTeraz do nabycia w pięknej eleganckiej oprawie na każdą wyjątkową okazję!
 • thumbOd czasu do czasu Bóg daje światu wyjątkowych ludzi. Świętych, mistyków, którzy w sposób szczególny wzywają nas do nawrócenia.
 • thumbCzy przemierzana dzisiaj przez pielgrzymów Via Dolorosa rzeczywiście jest drogą, którą szedł Jezus obarczony krzyżem? Jak wielkiego cierpienia fizycznego i duchowego musiał doświadczyć podczas ostatnich godzin życia?
 • thumbPoradnik, który pomoże uratować twoje małżeństwo
 • thumbDzieło zaliczane jest do pereł literatury mistycznej w historii Kościoła.
 • thumbZbiór pieśni w zapisie nutowym,  teksty i akordy gitarowe

Piszą dla nas

 •  

  dziennikarka katolicka, teolog, historyk, doktorantka z zakresu teologii biblijnej na UP JPII w Krakowie.

 • profesor fizyki na uniwersytecie w Delaware, USA

 • historyk sztuki, wykładowca na Politechnice Lubelskiej, rekolekcjonista

Uwolnieni od złego

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions