wtorek, 31 październik 2017 07:21

REKOLEKCJE MARYJNE z o.Jamesem Manjackalem

Napisał

Zapraszamy na  szczególne rekolekcje z o Jamesem Manjackalem .  –REKOLEKCJE MARYJNE , które odbędą się w Warszawie ( Centrum Targowo-Kongresowe ul Marsa 56c) w dniach 30.11- 03.12 .2017 .

Rekolekcje  wprowadzą nas w okres Adwentu i zakończone będą Aktem Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Cytując słowa  Władzy Diecezjalnej  ,, ufamy , że także tegoroczne rekolekcje przyniosą wiele  głębokich  duchowych owoców wszystkim ich uczestnikom”, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Szcegóły i rejestracja na www.badzdobrejmysli.pl  oraz  www.parafiamiedzeszyn.pl

 

Zaproszenie na rekolekcje (kliknij tutaj)

 

 1

Ostatnio zmieniany środa, 08 listopad 2017 07:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • filozof, teolog, wykładowca akademicki, znawca historii mistyki, nowych ruchów religijnych i sekt, demonologii oraz problematyki okultyzmu i ezoteryzmu. Prowadzi wykłady na licznych uniwersytetach w Polsce (m. in. na KUL, Ignatianum) i za granicą. Jest konsultantem egzorcystów katolickich w kraju i za granicą oraz wykładowcą m. in. na Międzynarodowych Zjazdach Egzorcystów organizowanych przez międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów, założone przez ks. Gabriele'a Amortha.

  • historyk sztuki, publicysta, bloger

  • autor wielu publikacji o tematyce uzależnień, audycji radiowej i telewizyjnej pt „Dwunasty krok” oraz strony www.dwunasty.pl

Już 49 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions