czwartek, 07 styczeń 2016 21:36

Niebezpieczne spotkania z UFO

Napisał

Wokół zjawisk określanych zbiorczą nazwą „UFO”, narosło wiele sprzecznych interpretacji. Nawet ich świadkowie różnią się radykalnie w zeznaniach. Jest jednak jeden wspólny niepokojący element świadectwa osób, które przeżyły spotkania z UFO są zatrważające. „Goście z kosmosu” oddziałują destrukcyjnie na ciało i duszę człowieka.

 

Po wielu latach badań nad zjawiskiem UFO coraz większa część ufologów zaczyna sobie uświadamiać, że siła, która stoi za tym zjawiskiem, wcale nie ma kosmicznego charakteru. Do takiego przekonania doszło kilku badaczy już w 50. latach ubiegłego stulecia. Wyjaśniali oni, że UFO stanowi formę zjawiska paranormalnego, a nie kosmicznego (John Keel, Jacques Vallée). Ponadto dały się zauważyć wpływ oraz manipulacje ludźmi przez UFO, przypominające oddziaływanie demoniczne.

 

Śmiercionośne spotkania

Siła, która ukrywa się za UFO, posiada gigantyczną możliwość manipulowania ludzką psychiką. Okazuje się, że osoby, które zetknęły się z tą mocą, doznają traumy. Często prowadzi ona do rozstrojów psychicznych, a nawet do samobójstw. Wiele kontaktów z UFO kończyło się nie tylko szokiem, ale wręcz śmiercią. Tak było np. w Brazylii. W okolicach Parnaramy w krótkim czasie doszło do ok. 500 obserwacji związanych z UFO. Przypadki, w których ludzie stracili życie, były przerażające. Z rozmów wynikało, że „przybysze” zwyczajnie ranili ludzi lub powodowali ich śmierć poprzez promienie świetlne, które kierowali w ich stronę.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 15:47

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions