poniedziałek, 01 maj 2017 11:21

Świadectwo nawrócenia

Napisane przez John Haffert

Mario Godinho, inżynier z Vila do Paco, należał do znamienitej rodziny portugalskiej. W 1917 r. znalazł się w Fatimie, ponieważ posiadał samochód. Zawiózł nim tam swoją matkę i innych członków rodziny, którzy wierzyli, że w Fatimie dzieją się nadprzyrodzone zdarzenia.

Godinho nie wierzył w objawienia fatimskie i uważał je za dziecięce fantazje. Jednak po doświadczeniu cudu słońca w dniu 13 października 1917 r. on także uwierzył. W 1960 r. dał obszerne świadectwo Johnowi Haffertowi, który gromadził relacje świadków.

Łucja zrywała u nas oliwki

Mam dziś 67 lat. W moim wieku nie ulega się już pozorom tego świata, a raczej spogląda w stronę wieczności. Kiedy przyszła Matka Boża, miałem 25 lat, a to był właśnie wiek, w którym człowiek poddaje się rozmaitym iluzjom. Niełatwo było mi wówczas myśleć o świecie nadprzyrodzonym. Mieszkaliśmy w Portugalii. Sytuacja religijna i polityczna była w tym czasie trudna.

Mieszkam 28 km od Fatimy. W maju 1917 r. powiedziano nam o niezwykłych objawieniach, ale relacje mieszały się z ludzką fantazją, więc naturalnie nie mogłem w nie uwierzyć.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 maj 2017 11:39

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 51 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions