wtorek, 27 luty 2018 16:36

Prawdziwe szczęście jest tylko w Bogu!

Napisane przez Małgorzata Maria

To świadectwo nie jest w stanie oddać ogromu cierpień mojego życia. Choć z pozoru może się ono wydawać życiem lekkim i przyjemnym, to przede wszystkim było naznaczone bólem, cierpieniem i rozpaczą nie tylko moją, ale także moich bliskich.

Kiedy byłam małą dziewczynką, mojego tatę odwiedził znajomy. Nie pamiętam, ile dokładnie miałam wówczas lat, ale chodziłam już do szkoły. Była to zwykła wizyta. Pierwszy raz widziałam tego człowieka. Był miły, rozmawiał ze mną. Nie było w tym nic nadzwyczajnego. Jednak w pewnej chwili mężczyzna wyciągnął wahadełko. Od razu rozbudził moją ciekawość. Zapragnęłam takiego wahadełka. Za sugestią tego znajomego nazwałam je pseudonimem Biki. Odtąd Biki stał się moim „przyjacielem”. Zaczęłam uczyć się nim posługiwać. Bardzo pomagała mi w tym sąsiadka, która od wielu lat parała się różdżkarstwem

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • Wykładowca biblistyki na Wydziale Teologicznym UAM.

  • Pochodzi z parafii Niegowić. Jest dyrektorem agencji informacyjnej Vatican Service News w Rzymie. Jako dziennikarz brał udział w pielgrzymkach Jana Pawła II i Benedykta XVI, wchodząc w skład Volo Papale. Jest autorem kilku książek i filmów dokumentalnych oraz założycielem i opiekunem charyzmatycznych grup modlitewnych we Włoszech, którym patronuje bł. Jan Paweł II. Był bliskim współpracownikiem śp. bpa Pavla Hnilicy. Obecnie jest jednym z najbliższych współpracowników kard. Ivana Diasa, byłego prefekta Kongregacji Ewangelizacji Narodów i Krzewienia Wiary.

  • egzorcysta diecezji wileńskiej

Już 49 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions