wtorek, 05 czerwiec 2018 11:48

Traumy z dzieciństwa

Napisane przez Grzegorz

Przez długie lata byłem omadlany przez wielu księży, w tym paru egzorcystów. Myślałem, że doświadczyłem już wewnętrznego uzdrowienia, którego rozpaczliwie potrzebowałem. Ponieważ wydawało mi się, że Pan mnie uleczył, początkowo nie byłem zainteresowany możliwością poddania się modlitwie o uzdrowienie wspomnień.

W dzieciństwie doświadczałem wielu traum. Moja matka miała homoseksualny romans. Z tego powodu rodzice się rozwiedli. Babcia była natomiast zaangażowana w okultyzm. Dorastałem w niezdrowym środowisku i ciągle żyłem w strachu, gdyż jedna z partnerek mojej mamy mnie atakowała. Z kolei ludzie z mojego otoczenia stroili sobie ze mnie żarty w związku z sytuacją mojej rodzicielki. Byłem samotny, przerażony, odrzucony, okaleczony emocjonalnie. Bałem się przebywać wśród ludzi, zwłaszcza kobiet. Nauczyłem się izolować od innych – zarówno w sensie towarzyskim, jak i emocjonalnym – gdyż przekonałem się, że jest to najlepszy sposób na radzenie sobie z bólem i poczuciem krzywdy. W rezultacie nie miałem przyjaciół

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • teolog, konsultant ds. sekt i ruchów religijnych

  • Fizyk, pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii. Interesuje się metodologią i filozofią nauki oraz relacją między wiarą a nauką. Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta", prezes Zarządu wydawnictwa Monumen.

  • profesor nauk teologicznych, egzaminator prosynodalny, rekolekcjonista

Już 51 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions