wtorek, 05 czerwiec 2018 11:48

Traumy z dzieciństwa

Napisane przez Grzegorz

Przez długie lata byłem omadlany przez wielu księży, w tym paru egzorcystów. Myślałem, że doświadczyłem już wewnętrznego uzdrowienia, którego rozpaczliwie potrzebowałem. Ponieważ wydawało mi się, że Pan mnie uleczył, początkowo nie byłem zainteresowany możliwością poddania się modlitwie o uzdrowienie wspomnień.

W dzieciństwie doświadczałem wielu traum. Moja matka miała homoseksualny romans. Z tego powodu rodzice się rozwiedli. Babcia była natomiast zaangażowana w okultyzm. Dorastałem w niezdrowym środowisku i ciągle żyłem w strachu, gdyż jedna z partnerek mojej mamy mnie atakowała. Z kolei ludzie z mojego otoczenia stroili sobie ze mnie żarty w związku z sytuacją mojej rodzicielki. Byłem samotny, przerażony, odrzucony, okaleczony emocjonalnie. Bałem się przebywać wśród ludzi, zwłaszcza kobiet. Nauczyłem się izolować od innych – zarówno w sensie towarzyskim, jak i emocjonalnym – gdyż przekonałem się, że jest to najlepszy sposób na radzenie sobie z bólem i poczuciem krzywdy. W rezultacie nie miałem przyjaciół

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • historyk i teolog sztuki, autor licznych publikacji oraz recenzji teatralnych i filmowych

  • prof. dr habilitowany, kierownik Zakładu Fizyki Kwantowej UAM w Poznaniu 

  • filozof, teolog, wykładowca akademicki, znawca historii mistyki, nowych ruchów religijnych i sekt, demonologii oraz problematyki okultyzmu i ezoteryzmu. Prowadzi wykłady na licznych uniwersytetach w Polsce (m. in. na KUL, Ignatianum) i za granicą. Jest konsultantem egzorcystów katolickich w kraju i za granicą oraz wykładowcą m. in. na Międzynarodowych Zjazdach Egzorcystów organizowanych przez międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów, założone przez ks. Gabriele'a Amortha.

Już 42 pozycjie


Powered by JS Network Solutions