wtorek, 02 październik 2018 20:09

Przekleństwo

Napisane przez Jolanta

Kilka lat temu zmarła moja babcia, której kiedyś sprezentowałam laskę. Po ceremonii pogrzebowej wzięłam laskę do siebie do domu. W nocy laska upadła. Obudziłam się i położyłam ją na stole. Rano znalazłam ją na podłodze. Od tego czasu zaczęłam czuć zimno na plecach oraz dreszcze. W nocy nie mogłam spać, miałam lęki, koszmary senne.

Taki stan trwał jakiś czas. Nie wiedziałam, co robić. W końcu poszłam do kościoła. Sądziłam, że w mojej sytuacji pomocna może być modlitwa. Od kilku lat nie chodziłam jednak do kościoła, straciłam wiarę. Nie byłam bierzmowana, ponieważ nie chciałam. Po modlitwie w kościele i po pokropieniu swojego pokoju wodą święconą, którą wzięłam z kropielnicy, wszystko wróciło do normy. W momencie poświęcenia pokoju zobaczyłam coś szarego, co rzuciło się na mnie, popchnęło na drzwi i przez te drzwi wyleciało z mieszkania. Od tego momentu przez 4 lata był spokój. Nic się nie działo. Mimo to rzadko chodziłam do kościoła, nadal nie przystępowałam do sakramentów.

Wróżka

Koleżanka namawiała mnie, abym poszła do znajomej wróżki. Przez długi czas nie chciałam, ponieważ sama wróżyłam kiedyś z kart i wywoływałam duchy – coś się do mnie wówczas przyplątało. Postanowiłam, że nigdy więcej tego nie zrobię. Jednak trzy tygodnie temu uległam namowom i poszłam do wróżki. Kobieta powiedziała mi, że stanie się ze mną coś strasznego. Dwie noce później coś zaczęło chodzić po moim mieszkaniu, stukać po stole. Nie mogłam spać, ale nic sobie z tego nie robiłam. Na drugi dzień poszłam do tej samej wróżki, aby powiedziała mi całą prawdę. Kobieta stwierdziła, że ktoś z rodziny zrobił mi wielką krzywdę – to była zmarła babcia. Babcia była do tego stopnia przeklęta, że wchodziły w nią demony (wiem, że żyła bez Boga). Wróżka powiedziała, że babcia wezwała do siebie „egzorcystkę”, a ta całą klątwę przerzuciła na moją mamę, która była wówczas ze mną w ciąży. Stało się tak, ponieważ babcia (teściowa mamy) nienawidziła mojej mamy. Wiedziałam o tym od rodziny.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions