Rekolekcje Skorzeszyce 2017
Nowy numer! zamów teraz 6059
wtorek, 02 październik 2012 02:00

Rytuał uwodzenia. Świadectwo

Napisał
Rytuał uwodzenia. Świadectwo

Piąta po południu, dzwoni telefon. Zamarłam, gdy usłyszałam w słuchawce głos szefa Rafała: samochód wpadł do rzeki, niestety ciała nie odnaleziono. Miałam wtedy 27 lat.

Przywoła ducha Rafała
Minęło kilkanaście dni, a ciała nie odnaleziono. Mijały kolejne dni. Już tylko leki utrzymywały mnie w znośnym stanie. Zaczynałam tracić powoli kontakt z rzeczywistością. Unikałam rodziny i znajomych. Liczył się wyłącznie Rafał. I wówczas pojawiła się myśl, że przecież są ludzie, którzy podobno potrafią wywoływać duchy zmarłych. Jeśli Rafał nie żyje, to mógłby zostać przywołany. I tak, choć uważałam się za nowoczesną, poszłam do kobiety, która zajmuje się spirytyzmem. Kobieta ta była medium. Najpierw przywoływała ducha, a następnie tak jakby umawiała się z nim, w jaki sposób ma on odpowiadać na zadawane pytania – przez poruszanie wahadełka. W pewnym momencie wahadełko rzeczywiście zaczęło się poruszać i to bardzo intensywnie. Padały pytania i odpowiedzi. Na koniec seansu spirytystka zwróciła się do ducha z pytaniem, czy chce jeszcze coś przekazać. Po czym zamknęła oczy, położyła ręce na stole i tak trwała przez kilka minut. Wtedy wstrząsnął mną dreszcz, po mojej ręce, od dłoni aż do ramienia, bardzo powoli przesunęło się przenikliwe zimno. Było to odrażające odczucie. I chociaż myślałam, że to duch Rafała, to przerażenie i odraza całkowicie zniechęciły mnie do dalszych seansów. Spotkanie jeszcze się nie zakończyło. Duch przekazał, że Rafał nie żyje, że jest mu dobrze, że mnie widzi itd. Jednak najważniejszym w całej sprawie okazało się pytanie, które kobieta-medium zadała duchowi na końcu. Wówczas, jak powiedziała spirytystka, w głowie usłyszała taki oto przekaz dla mnie: Jest w twoim otoczeniu mężczyzna, żonaty, bez dzieci, on ze mną pracował. Ja będę przez niego działał, w nim będziesz mogła mnie dostrzegać. Musisz go zdobyć dla siebie i wtedy będziemy razem. Niemal oszalałam ze szczęścia.

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 15:44
Tweet
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

W naszej księgarni

  • thumbMaterializacje podczas egzorcyzmów
  • thumbMaterializacje podczas egzorcyzmów
  • thumbRekolekcje "Duchowość Kobiety i Mężczyzny". Prowadzący Ks. prof. Adam Rybicki 
  • thumbWierzysz w potęgę podświadomości i niezwykłe zdolności swojego umysłu?
  • thumbOpowieść o abp. Marku Jędraszewskim
  • thumbWierzysz w potęgę podświadomości i niezwykłe zdolności swojego umysłu?
  • thumbBogato ilustrowana książka poświęcona postaci ks. Dolindo Routolo.
  • thumbWiększości z nas Łucja z Narnii przywodzi na myśl sympatyczną małą dziewczynkę o wielkiej odwadze i czystym sercu. Tak odmalował ją na stronicach swojej najbardziej znanej serii C. S. Lewis. Okazuje się, że miała ona błogosławioną imienniczkę. 
  • thumbAlbum prezentuje wydarzenia związane z objawieniami Matki Bożej w Guadelupe. Krótkie, przystępnie napisane teksty opowiadają o spotkaniach i o misji, jaką Maryja powierzyła pewnemu meksykańskiemu wieśniakowi w XVI w. Objawieniom towarzyszyły cuda, ale niezwykły był też kontekst wydarzeń – to, jak mocno wpisywały się one w wierzenia i przepowiednie znane Indianom od stuleci.
  • thumbW Roku Jubileuszowym związanym z 300-leciem Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej uwaga wielu zwraca się ku miejscu, które jest ważne dla Polaków nie tylko z powodów religijnych, ale także historycznych.

Piszą dla nas

Rozmowy z egzorcystami II

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions