urynoterapia – czy można pić mocz – leczenie moczem – skóry – forum – mocz na popękane dłonie

0

Dla wielu osób może się to wydawać okropne, ale także dla innych jest to naprawdę poważna procedura. Leczenie siusiu istnieje od około 5000 lat. Zostało to wyjaśnione w niektórych starożytnych bibliach hinduskich, a także było często używane przez Egipcjan, a także żołnierzy podczas II wojny światowej.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST URINOTERAPIA? Urynoterapia to praktyka polegająca na spożywaniu lub wykorzystywaniu moczu w celach terapeutycznych a czy można pić mocz. Opiera się na założeniu, że mocz zawiera związki kluczowe dla organizmu i dlatego nie należy go wykorzystywać. Zabieg ten faktycznie powstawał przez lata na Wschodzie i dotarł także na Zachód w momencie rozkwitu Cesarstwa Rzymskiego.

urynoterapia – czy można pić mocz – domowe sposoby na naświetlone oczy

Po raz pierwszy zostało to stwierdzone w Damar Tantra, jednym z najstarszych tekstów sanskryckich w społeczeństwie hinduskim. Według Pisma Świętego pocieranie skóry nowym moczem było w rzeczywistości metodą leczniczą stosowaną do leczenia zasadniczo każdego rodzaju choroby, użądlenia itp a czy można pić mocz. Niektórzy następni wierzący uważali, że mieszanie moczu z produktami spożywczymi, napojami lub gipsami klinicznymi może nawet wyleczyć raka .

urynoterapia - czy można pić mocz - domowe sposoby na naświetlone oczyDokumenty kliniczne pochodzące od historycznych Egipcjan, Chińczyków, a także Azteków również podają korzyści płynące z terapii siusiu, domowe sposoby na naświetlone oczy. Podejście to zaraziło Indie, a następnie resztę Azji, docierając do Europy Zachodniej poprzez powstanie Cesarstwa Rzymskiego w latach 44 pne do 476 ADD.

Obecnie urynoterapia pozostaje do wykorzystania jako terapia w Chinach, gdzie szacuje się, że około 3 miliony ludzi codziennie spożywa małą filiżankę moczu dla swojego zdrowia. W Stanach Zjednoczonych praktyka ta stała się również sławna po tym, jak Madonna oświadczyła, że oddaje mocz na swoje stopy, aby leczyć stopy profesjonalnych sportowców. W Brazylii głównym agentem metody jest bokser MMA – domowe sposoby na naświetlone oczy.

urynoterapia – leczenie moczem – skóry – forum

JAK PRZEBIEGA PRACA URINOTERAPII? Aby rozpocząć terapię siusiu, leczenie moczem forum, specjaliści sugerują, aby klient rozpoczął surową, a także wegetariańską dietę na minimum dwa tygodnie przed spożyciem. Gdy organizm jest właściwie przygotowany, jeśli chodzi o składniki odżywcze, które wzbogacą lecznicze działanie moczu, osoba zaczyna zjadać swój mocz.

Ponieważ wielu pacjentów przechodzi przez okres ochrony, wielu partnerów z alternatywnym zwrotem moczu dla „wody stylu życia” leczenie moczem skóry. Dlatego jest to tylko jeden z kroków w procesie przekonywania ludzi, że siusiu jest w rzeczywistości indywidualnym kremem mocz na oparzenia, który rekompensuje ograniczenia dietetyczne znoszone z powodu ciała fizycznego.

Istnieje sześć początkowych metod, które można zastosować na różne sposoby, opierając się na celach, a także specyfice każdej sytuacji:

  • spożyć pierwszy mocz w danym czasie. W tym przypadku konsumpcja ma miejsce tylko raz dziennie;
  • korzystaj z siusiu kilka razy na raz, zgodnie z własnymi pragnieniami płynnej konsumpcji;
  • przeprowadzić kompleksową szybką, wspomagającą organizm jedynie wodą i siusiem;
    uświęcić cały organizm wraz z siusiem, a konkretnie: wizerunek, skórę głowy, szyję oraz stopy;
  • nasączanie ręczników moczem, a także tworzenie okładów w miejscach dotkniętych naroślami, oparzeniami, ranami, skaleczeniami, oparzeniami, a także obrzękami;
    biorąc kąpiele pochłaniające w wodzie połączone z siusiem, które zostały usunięte w ciągu ostatnich 8 do 9 godzin.

urynoterapia - leczenie moczem - skóry - forumTak więc, nawet przy szerokim stosowaniu, szczególnie w krajach Dalekiego Wschodu, leczenie moczem nadal nie ma naukowej dokumentacji mocz na popękane dłonie. Niemniej jednak ci, którzy stosują to leczenie, twierdzą, że znajdują wyniki, tak jak w przypadku Lyoto, który twierdzi, że ma znacznie lepszą funkcjonalność podczas nauczania.

urynoterapia – mocz na oparzenia – mocz na popękane dłonie

W przeciwieństwie do tego, co nasz zespół znajduje na blogach i publikacjach w sieciach społecznościowych, leczenie siusiu nie ma naukowych dowodów na skuteczność jako terapia kliniczna mocz na rane. Chociaż w rzeczywistości jest to bardzo stara metoda, jedzenie, kąpiel, a nawet oddawanie moczu w inny sposób nie zapewnia żadnych korzyści zdrowotnych ani nie jest w stanie wyleczyć dolegliwości mocz na ranę.

Na długo przed pojawieniem się współczesnych leków, kultury na całym świecie dbały o swoje zdrowie i dobre samopoczucie za pomocą szeregu metod, z których wiele opierało się na kwestiach teologicznych mocz na rany, ale z pewnością nie po prostu. Kronikarze ujawniają, że różne ludy stosowały siusiu jako zabieg leczniczy.

W raportach i znaleziskach archeologicznych faktycznie można było stwierdzić, że Egipcjanie, Chińczycy, Hindusi, Aztekowie, a także Rzymianie robili z moczu lekarstwo do leczenia ran powstałych w wyniku walki, a także do wybielania zębów a naświetlone oczy co pomaga.

Tysiącletnia tradycja, pomimo braku dowodów na skuteczność, miała sens w kontekście ilości razy, głównie ze względu na wyzwanie związane z dostępem do wody pitnej w wielu z tych społeczności naświetlone oczy domowe sposoby. W rzeczywistości mocno wierzy się później, że korzystanie z siusiu było w rzeczywistości związane z przemywaniem ran z powodu braku wody.

W bardzo wczesnych czasach wojny chemicznej, kiedy uzyskanie skóry na paliwo było nie do pomyślenia, użycie siku na przemoczonej tkaninie również pomagało odcedzić zanieczyszczenia. Zasadniczo połączenie techniki wykorzystania siusiu ze względów terapeutycznych było po prostu uzasadnione ze względu na brak alternatywy.

Tak, jedzenie moczu może być bardzo szkodliwe picie moczu forum. W 2003 r. władze brytyjskie musiały również zdelegalizować inicjatywę mającą na celu wytwarzanie „zdrowych napojów” na bazie moczu. Chociaż 90% składa się z wody picie własnego moczu, należy pamiętać, że również za pomocą moczu nasz organizm eliminuje śmieci, które na pewno nie zostaną wykorzystane przez nasze ciało fizyczne.

Może zawierać zanieczyszczenia ekologiczne, a także inne elementy uważane za niebezpieczne. Również przemywanie twarzy moczem efekty są wydzielane z moczem, co oznacza, że ich spożywanie może łatwo spowodować, że nasze ciała zgromadzą toksyczne poziomy substancji leczniczych – urynoterapia blog.

urynoterapia – domowe sposoby – naświetlone oczy co pomaga

urynoterapia - domowe sposoby - naświetlone oczy co pomagaWreszcie, może dodatkowo zawierać mikroorganizmy chorobotwórcze, które po spożyciu prowadzą do problemów, takich jak biegunka, mdłości, wymioty, a także zanieczyszczenia przewodu pokarmowego. Nawet dobrze znane przyjmowanie w celu przeżycia nie ma modelu medycznego, urynoterapia forum. Oddawanie płynów organizmowi może mieć sens, ale dodatkowo zwracasz to, co wydalałeś.

Około 95% moczu składa się z wody. W pozostałych 5% znajdziemy mocznik, składniki odżywcze i hormony, które nie są wchłaniane przez nasz organizm. Jest wydalany przez nerki, kiedy filtrują krew, oddzielając to, czego potrzebuje organizm i usuwając niepotrzebne odpady urynoterapia na twarz, dokładnie te 10%.

Mocznik jest bezpiecznym związkiem organicznym, naturalnym wynikiem metabolizowanych białek. Ogólnie w branży istnieje wiele produktów wykonanych z jej podkładu, od balsamów do skóry i paznokci po środki nawilżające. Ale ponieważ jego stężenie jest niskie, nie możesz chcieć używać siusiu, aby uzyskać możliwe korzyści.

Teraz pomysł, że mocz może być sterylny – to znaczy wolny od brudu i bakterii – jest kompletnym mitem, urynoterapia na włosy. Pęcherz moczowy, urynoterapia zmarszczki forum, narząd przechowujący mocz, ma kolonie bakteryjne, co oznacza, że ​​używanie go na przykład w przypadku skaleczeń lub ran może spowodować poważne infekcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj