środa, 05 grudzień 2012 20:52

Spotkania z duszami czyśćcowymi

Napisane przez
W 2004 roku w wieku 89 lat zmarła Maria Simma, uboga kobieta z małej alpejskiej miejscowości Sonntag w Austrii, która przez 49 lat miała widzenia dusz czyśćcowych. Nie przywoływała dusz osób zmarłych, nie od niej wychodziła ta inicjatywa. W wyjątkowych sytuacjach to Bóg pozwalał na ten kontakt.

 

Czasami dochodzi do sytuacji paradoksalnych. W swojej trosce o los zmarłych wiele osób wchodzi na drogę spirytyzmu, podejmując próby kontaktu za pośrednictwem medium przez wywoływanie duchów zmarłych osób. Tymczasem w najlepszym wypadku możemy paść ofiarą oszustów i stracić jakąś sumę pieniędzy. Gorzej jest, gdy dojdzie do przywołania ducha, bo będzie to bez wątpienia zły duch, podszywający się pod oczekiwane osoby.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 17:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Fronda” (do maja 2012), redaktor naczelny tygodnika „Ozon” (2005-2006), autor wielu książek, albumów, licznych artykułów. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, filmowych i wydawniczych.
    W 2011 r. Prezydent Węgier Pál Schmitt odznaczył Grzegorza Górnego Rycerskim Krzyżem Zasługi dla Republiki Węgierskiej.

  • trener rozwoju osobistego, członek Rady Konferencji Episkopatu Polski, związana z Ruchem Światło-Życie

  • filozof, wydawca, publicysta, autor ponad 50 książek. Zajmuje się zagrożeniami dla człowieka, wiary, Kościoła i Polski. Prowadzi też Akademię Dobrych Manier

Już 51 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions